H2O
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sea World - zabaviščni park

Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Katherine Pearl Ned Dec 12, 2010 12:53 am

Tukaj se lahko pelješ z valkci smrti, si ogledaš predstave z delfini in tjulni, poješ dva ali tri sladolede itd. Seveda pa je tu tudi veliko vode...
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Gost Čet Dec 16, 2010 9:11 pm

Avalena se je potepala po Sea Worldu. Bila je pazljiva in se je na daleč izogibala vode. To ni bilo lahko, saj sta jo dva dečka skoraj poškropila z vodno pištolo. Enkrat pa jo je neka starka, skoraj porinila v bazen z delfini. Še opravičila se ni, kako neotesano si je mislila Ava. Odločila se je, da si bo kupila sladoled. Kmalu zatem se je odpravila do klopce, ki je stala najbolj stran od vode. Počasi je lizala sladoled. Čez čas se je ohladilo. Ava je pogledala na njeno ročno uro in zavzdihnila. Razgledala se je naokoli. Vse je bilo videti tako kot bi bilo sredi poletja. Skoraj nihče se ni menil zato, da je že skoraj zima in se bliža božič. Majhni fantki in punčke so se lovili po celem Sea Worldu, Avalena je lizala sladoled in na sebi je imela kratka rokava. Ozrla se je naokoli in se zamislila kaj bi lahko počela. Lahko bi šla na plažo, ali v kino. Spomnila se je, da je že včeraj pogledala razpored v kinu in, da v kinu ni nič novega. Zavzdihnila je. Lahko je samo čakala, da bi se zgodilo kaj zanimivega.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Katherine Pearl Pet Dec 17, 2010 6:23 pm

Katherine se je sprehajala po zabaviščnem parku. Bilo ji je vroče, zelo vroče. Ko je hodila med ljudmi je pazila, da je kdo slučajno ne bi polil z vodo. To je bila zelo zahtevna naloga, saj je bilo kar nekaj otrok, ki so se špricali z vodnimi pištolicami. Končno je zagledala klopco in se usedla zraven dekleta, ki je počasi lizalo sladoled. Pozdravila jo je in se nastavila sončnim žarkom.
"Hej Katy!" je zaslišala in glavo obrnila v smer zvoka.
"Živijo Tom," je dejala Katherine in vstala. Poleg Toma sta hodila še Alex in Simon, njegova prijatelja.
"Kako to da si v službi, čeprav naj bi imela prost dan?" je vprašal Simon in se nasmehnil. Katherine se je nasmehnila. Kar naenkrat pa sta jo Tom in Alex brez opozorila prijela za noge in roke, ter jo vrgla v vodo. Bolj natančno v bazen, v katerem je bil Ronnie. Fantje so se smejaje odpravili naprej in ostali sta samo Katherine v vodi in pa dekle, ki je sedelo na klopci. Ta je vstala in stekla k Katherine, ki se je ravno spremenila v morsko deklico.
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Gost Pet Dec 17, 2010 7:03 pm

Ava je opazovala dekle, ki so jo vrgli v vodo in se je spremenila v morsko deklico. Ava je stekla k njej. Ni razumela saj je bila tudi sama morska deklica. "Kaj, kako, zakaj?" je vprašala dekle. Z odprtimi usti je buljila vanjo. Nenadoma se je spomnila, da to ni lepo in je zaprla usta "Mimogrede jaz sem Avalena Starling" je še dodala. Ava, ki še ni bila izkušena z morskimi deklicami v bazenu, v Sea Worldu ni vedela kaj naj stori. Še bolj se je približala bazenu, a pazila je da se ne bi zmočila. Začudeno je opazovala dekle in se spraševala kaj naj naredi.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Katherine Pearl Pet Dec 17, 2010 7:10 pm

"Dolga zgodba," je dejala Katherine in se namuznila. Ni želela, da bi kdo vedel, da je postala riba, vsakič ko se je dotaknila vode.
"Pojdi za vogal," je dejala Katherine in z roko pokazala smer.
"Vstop je dovoljen samo osebju, ampak saj se boš lahko zmuznila. Čakala te bom," je dejala Katherine. Avalena je pokimala in se odpravila v smer, ki jo je nakazala Katherine. Sama pa je neverjetno hitro priplavala do dela bazena, kjer hranijo, učijo in se igrajo z Ronniem in še enim delfinom. Avalena je prišla dokaj hitro.
"Bi mi lahko pomagala na pomolček?" je vprašala Katherine in Avaleni podala roko.
"Ime mi je Katherine," je še dodala morska deklica.
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Gost Pet Dec 17, 2010 7:29 pm

Avalena je pomagala Katherine na pomolček. Potem si je hitro obrisala roke, da ne bi še sama postala morska deklica. Ni vedela ali naj pove Katherine, da je tudi ona morska deklica ali naj počaka, če ni Katherine tega že sama ugotovila. Odločila se je, da bo še malo počakala in izvedela več o Katherine preden ji pove. "Zakaj, zakaj so te pa vrgli v vodo?" je vprašala, ker se ji ni zdelo smiselno. Čudno čudno, čudno... si je mislila. "Zelo čudno" je rekla in se namrščila.


Nazadnje urejal/a Avalena Starling Pet Dec 17, 2010 7:42 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Katherine Pearl Pet Dec 17, 2010 7:32 pm

(napiši sam da si si hitr roke obrisala, k bi drgač tut ti zdle ratala morska deklica:)

"Ne vem. Tom in ostali vedo, da si ne upam v vodo. Ti zdaj veš zakaj, zakaj si si obrisala roke? Ti ni vroče," je dejala Katherine in jo sumničavo pogledala. Sama se je nastavljala sončnim žarkom, saj je želela dobiti noge čimprej. Pogledala je Avaleno, ki je verjetno razmišljala, kaj bi odgovorila.
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Gost Pet Dec 17, 2010 7:49 pm

((upsi pozabla sm poprava))

"Am... Ne ni mi vroče..." je rekla Ava, ki ni vedela kaj naj odgovori. "No dobro tudi jaz sem morska deklica" je izdavila Ava, ki tega ni mogla zadržati zase. Ni ji bilo žal, da je povedala. Ava res ni pričakovala, da bo kdaj srečala še eno morsko deklico, razen v morju. "Si že dolgo morska deklica?" je vprašala in se zavedla, da je to neumno vprašanje. Spomnila se je, da je ko je bila majhna zelo rada poslušala zgodbe o morskih deklicah in takrat še ni vedela, da bo ena od njih.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Katherine Pearl Pet Dec 17, 2010 8:57 pm

"Morska deklica sem šele nekaj tednov," je dejala Katherine, ki se ji je rep ravno posušil in dobila je nazaj svoje noge.
"In če si ti morska deklica zagotovo veš, kako sem postala tudi jaz. Drzgače pa nisem šla plavati v morje od takrat. Bojim se vode. Bojim se tega, kar postanem," je dejala Katherine in se nasmehnila. Pogledala je v bazen in zagledala Ronnia, ki je prišel do pomola.
"Ronnie," je veselo dejala Katherine in se sklonila k delfinu. Ta pa je nagajivo odplaval in za zaključek, močno zamahnil z repom, da je voda špricnila k dekletoma. Obe sta si obraz pokrili z rokama. Katherine je počasi odprla oči in se začudila. Voda, ki bi ji morala špricniti v obraz, je bila v obliki ščita in je magično "stala" v zraku.
"Kaj za vr..." je rekla Katherine in pogledala Avaleno. Ta je imela pred rokami zmrznjeno vodo.
"Kaj se dogaja z mano?! Z nama!" je zavpila Katherine in vstala. Voda, ki je malo prejle stala v zraku, je "padla" nazaj v bazen.
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Gost Sob Dec 18, 2010 9:26 am

"Res? Meni je všeč kadar sem morska deklica, v tem prav uživam" je rekla in se spomnila, ko je prvič postala morska deklica. "Jaz sem morska deklica šele nekaj dni" je rekla. "Vse je tako novo, a počasi se navajam." Avalena si je ogledovala delfina, ki je priplaval do pomola. Avalena je imela rada živali zato ji je bil delfin všeč.
Ava je z odprtimi usti sedela na pomolčku in gledala kako je zamrznjena voda, spet padla v bazen. "Kako... kako se je to zgodilo?" je začudeno vprašala.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Katherine Pearl Sob Dec 18, 2010 11:24 am

"Ne vem," je odgovorila Katherine in začudeno pogledala Avaleno. Katherine je iztegnila roko. Hotela jo je obrniti ko...
"Katherine? Kaj delaš tu? In kaj dela tu dekle?" je rekel Carl, ki je prišel iz shrambe(trener delfinov).
"Am... Avalena je prišla iz Sidneya in že dolgo ni videla Ronnia zato... Zato sva ga prišli pozdravit," je dejala Katherine in vstala.
"Prav. Bi lahko zdaj šli? Trenirati moram Ronnia," je dejal Carl in dekleti sta se odpravili nazaj na potko, ki je vodila iz zabavišča.
"Bi prišla k meni na obisk. Moja hiša ni daleč in lahko greva in poskusiva narediti z vodo tisto kar sva prej," je dejala Katherine in Avalena je prikimala.

(Pejt kr v hišo družine pearl pisat:)
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Sea World - zabaviščni park Empty Re: Sea World - zabaviščni park

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu