H2O
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morske deklice

Go down

Morske deklice Empty Morske deklice

Objavlja  Katherine Pearl Sob Dec 11, 2010 11:47 pm

Morske deklice so navadna dekleta, a s skrivnostjo. Ko se dotaknejo vode, po 10 sekundah(če se ne obrišejo) dobijo rep in vse kar spada zraven. Lahko imajo tudi posebne moči, ki so običajno povezane z vodo.

Če želitš postati morska deklica, se opiši po slednjih navodilih.

Koda:
Ime in priimek:
Vzdevek:
Starost:
Videz:
Značaj, slabe lastnosti:
Značaj, dobre lastnosti:
Moč(napiši kakšno moč bi rada in sporočila ti bom, če jo lahko imaš):

3 PROSTA MESTA PRI MORSKIH DEKLICAH!!!


Nazadnje urejal/a Katherine Pearl Sre Dec 15, 2010 9:54 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Morske deklice Empty Re: Morske deklice

Objavlja  Katherine Pearl Ned Dec 12, 2010 12:51 pm

Ime in priimek: Katherine Pearl
Vzdevek: Kate, Katy
Starost: 16
Videz: Katherine ima dolge, rjave, rahlo skodrane lase. Čokoladna barva oči izraža toplino, ki jo Katherine nosi v sebi. Je visoka in vitka. Nad desno stranjo ustnice ima lepotno piko, ki pa se je ne opazi zlahka. Ima temnejšo polt. Vedno nosi verižico, ki jo je našla v oceanu(ta zgodba še sledi).
Videz(opiši videz, ko postaneš morska deklica): Videz je čisto enak, razen repa in zgornjega dela bikinija(ki ju dobi), ki sta v bronasto zlati barvi. Na repu in zgornjemu delu bikinija so enake barve luske. Slika za boljšo predstavo:
[You must be registered and logged in to see this image.]
(Vem, da je to Rikki, ampak se je oprava tukaj najbolje videla)
Značaj, slabe lastnosti: Katherine je včasih preveč površna, pri testih najbolj. V težkih trenutkih postane velik pesimist. Je malo preveč trmasta in sramežljiva.
Značaj, dobre lastnosti: Rada pomaga, je skrbna in razumevajoča. Rada ima svoje sorodnike in živali, rada ima tudi plavanje.
Moč(napiši kakšno moč bi rada in sporočila ti bom, če jo lahko imaš): Oblikovanje vode.
Face claim: Phoebe Tonkin

ŠE 2 PROSTI MESTI PRI MORSKIH DEKLICAH!!!
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Morske deklice Empty Re: Morske deklice

Objavlja  Gost Sre Dec 15, 2010 9:40 pm

Ime in priimek: Avalena Starling
Vzdevek: Ava
Starost: 16
Videz: Avalena ima srednje dolge rjave lase, prijazne svetlo modre oči in rjavkasto polt. Rada nosi nakit, vendar samo če ga ni preveč. Je vitka in ima lepo postavo. Rada pomerja obleke in se za posebne priložnosti, obleče prelepo.
Značaj, slabe lastnosti: Je malce preveč samovšečna in zelo rada išče izgovore, da ji česa ni treba storiti.
Značaj, dobre lastnosti: Je prijazna, pogumna in rada pomaga ostalim. Obožuje živali in se 'dobro' razume s svojimi sorodniki, če ne štejemo tete Murielle (to je že druga zgodba), včasih se tudi skrega z njeno mlajšo sestrico a skregani ne ostaneta dolgo.
Moč(napiši kakšno moč bi rada in sporočila ti bom, če jo lahko imaš): Zamrznitev vode
Face claim: Leah Smith


Nazadnje urejal/a Avalena Starling Čet Dec 16, 2010 3:34 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Morske deklice Empty Re: Morske deklice

Objavlja  Katherine Pearl Sre Dec 15, 2010 9:52 pm

Si odobrena Very Happy Potem, ko si boš našla profilno slikico, dodaj še face claim in pa za videz morske deklice bom popravila, ker je oprava lahko samo taka kot pri meni. V podpis si še napiši raso in pa moč(ta je tudi odobrena).

ŠE 1 PROSTO MESTO PRI MORSKIH DEKLICAH!!!
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Morske deklice Empty Re: Morske deklice

Objavlja  Gost Sob Dec 18, 2010 12:14 am

Ime in priimek:Pauline DiCapperto
Vzdevek:Paul, Pa
Starost:17 let
Videz:Sem čisto normalno dekle, ki ima rada fante, nore zabave in seveda vodo. Že kot otrok sem rada plavala in ljubila bitja, ki živijo v morju. Odkar pa sem postala morska deklica bi lahko rekla da se je vse spremenilo. Izrastek, ki ga dobim, ko skočim v vodo, je smešen in sama mu pravim "repek". Smešno, vendar mi pomaga, da lažje plavam. Imam dokaj dolge blond lase. Rada se oblačim v svetlo zeleno, roza in modro barvo. Ne maram pa črne. Ne jem mesa (razen rib), moja najljubša hrana pa so morske ostrige.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Značaj, slabe lastnosti:Kot vsak človek, tudi sama nisem najbolj popolna. Imam dneve, ko preprosto znorim ali pa zrem v jasno nebo, zvezde in poslušam žvrgolenje ptic. Mati in oče sta se ločila že pred leti in nisem ravno razumela, ali sem za vse to kriva jaz. Sedaj vem, oče ni mogel prenesti pogleda na mater, ki je v vodi postala drugačna. Kakor jaz "morska deklica". Sovražil naju je. In najbolj boleč spomin je bil, da me pred odhodom ni pogledal, objel ali pa poljubil. Na svoji sofi je mirno pil visky in se nacejal z kokicami. Preprosto sem ga včasih sovražila, kajti nisem razumela kako mi je lahko storil vse to.
Značaj, dobre lastnosti: Mislim, da sem preprosta "morska" deklica, ki ima veliko prijateljic in prijateljev. Rada sem v pozornosti, vendar saj veste, vem kje so meje. Ljubim vse kar je povezano z morje in vodo. Rada bi bila nekoč podobna sirenam, vendar mislim, da mi to ne bo uspelo. Rada poje, hodim na zabave in skrivam skrivnost pred ljudmi, za katere menim, da jih to niti ne zanima.
Moč: Vrenje vode. Občasno se mi zgodi, da me kdo od fantov polije z vodo in postanem morska deklica. Če bi imela moč, bi to lahko prepričela in bi imela spet noge. Like a Star @ heaven


Nazadnje urejal/a Pauline DiCapperto Sob Dec 18, 2010 10:46 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : Moč...)

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Morske deklice Empty Re: Morske deklice

Objavlja  Katherine Pearl Sob Dec 18, 2010 1:11 am

Dobrodošla:) Hm opis je sicer zelo dobro napisan, a piši v tretji osebi. Za moč pa žal ne moraš imeti oblikovanja(nadziranja) vode, ali zamrznitev vode, saj sta te dve moči že zasedeni. Lahko pa imaš gretje, vrenje vode, ki je zelo uporabno, če slučajno tvoj lik zmoči voda, postane morska deklica in tako se lahko zelo hitro posušiš in dobiš noge. Je pa še moč, ko vodo lahko spremeniš v žele. Če si še nisi si preberi navodila in zgodovino(nujno). Drugače pa si odobrena. Naredi si življenjepis in verjetno se nama boš z Avaleno počasi pridružila pri pisanju.

0 PROSTIH MEST!!! ZAKLENILA BOM TEMO, KO SI BO PAULINE UREDILA OPIS(MOČ)!!!
Katherine Pearl
Katherine Pearl
Admin

Število prispevkov : 61
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Kraj : Običajno ocean.

https://rpgh2o.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Morske deklice Empty Re: Morske deklice

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu